Order allow,deny Deny from all Order allow,deny Deny from all Gastronomia - Pizzerie w Białymstoku - Pizzeria

Gastronomia

Pizzerie w Białymstoku

Pizzerie to chyba najpopularniejszy rodzaj lokali z sektora gastronomia w naszym kraju. Znajdziemy je w każdej większej polskiej miejscowości. Nie inaczej jest w Białymstoku – mieście powiatowym położonym w północno-wschodniej części naszego kraju. Gdzie zjeść pizzę w Białymstoku?

Najlepsze pizzerie w Białymstoku

Która pizzeria w Białymstoku serwuje najsmaczniejszą pizzę? Gdzie skosztujemy pizzy jak z włoskiej knajpki? Która pizzeria może pochwalić się najbardziej chrupiącymi rantami ciasta? Gdzie jest największy wybór pozycji w menu? Odpowiedzi na te pytania różnią się w zależności od tego, komu je zadamy. Przy poszukiwaniu informacji na temat najlepszych pizzerii w Białymstoku, pomocne mogą okazać się opinie internautów.

Pizzeria Quattro

Pizzeria Quattro w Białymstoku serwuje dania kuchni włoskiej. Restauracja ceniona jest za szybką i miłą obsługę. Goście doceniają tutaj także spore porcje i dużą ilość składników na pizzy. Ten lokal to gastronomia na bardzo wysokim poziomie.

Toni Peperoni

Kolejna godna polecenia pizzeria w Białymstoku to Toni Peperoni. Lokal ten serwuje dania tylko na wynos. W menu znajdziemy margheritę z masłem czosnkowym, pizzę w stylu amerykańskim oraz flagowy wypiek nawiązujący nazwą do lokalu – toni peperoni.

Chilli Pizza

Chrupiące ranty, dobrej jakości składniki i włoski smak. Tak na swojej stronie opisuje się pizzeria w Białymstoku Chilli Pizza. W ofercie lokalu znajdziemy rozmaite pizze: grecką, podlaską, vesuvio, swojską, salami, wegetariańską z brokułem, capriciosę czy hawajską. Gastronomia tego miejsca opiera się jednak nie tylko na pizzach. Możemy kupić tutaj również inne dania. Quesadilla, tortilla, frytki i różnego rodzaju sałatki kuszą wszystkich amatorów dobrego jedzenia.

Jaga Pizza

Podobno każda pora jest dobra na pizzę. Takim hasłem promuje się pizzeria Jaga Pizza w Białymstoku. Gastronomia ta opiera się na dowozie dań do klienta. Można tutaj zamówić jedzenie na wynos przez cały tydzień. W menu znajdziemy pizzę z ananasem i szynką, pizzę z sosem serowym, boczkiem i pieczarkami, pizzę z kurczakiem, brokułem i jajkiem czy pizzę z serem wędzonym. Jest w czym wybierać.

Pizzeria Sioło

Kolejny lokal w Białymstoku, który serwuje pyszną pizzę to pizzeria Sioło. W ofercie tej gastronomii znajdziemy ponad 50 rodzajów wytrawnego ciasta drożdżowego. Jest więc w czym wybierać. W menu znajdziemy pizzę po góralsku, farmerską, czosnkową, koko cabana, wegetariańską, z krewetkami czy kilka rodzajów pizz z tuńczykiem. Możemy zdecydować się na jeden z trzech rozmiarów pizzy: 32, 45 lub 60 cm. Spody ciasta smarowane są różnymi sosami. Do wyboru gości są: sos pomidorowy, serowy, ostry i BBQ. Z kolei do maczania kawałków pizzy możemy dobrać sos pomidorowy, czosnkowy lub tysiąca wysp.