Order allow,deny Deny from all Order allow,deny Deny from all Meble restauracyjne do pizzerii - Pizzeria

Meble restauracyjne

do pizzerii

Meble restauracyjne do pizzerii powinny charakteryzować się kilkoma cechami. Ważne, żeby były wygodne – dzięki temu klienci chętniej rozgoszczą się na dłużej. Ponadto istotny jest design wyposażenia knajpy. Stylowo urządzoną lokal jest najlepszą wizytówką biznesu gastronomicznego. Nie możemy zapomnieć także o funkcjonalności mebli. Aranżując restaurację powinniśmy zadbać, by znalazł się w niej szereg mebli. Jakich? Sprawdź poniżej.

Meble restauracyjne – przede wszystkim bar

W pizzerii jesteśmy spragnieni widoku wyrabiania ciasta drożdżowego i rozciągania placka na pizzę. Taką możliwość zapewni oszklony bar. Powinien być on wyposażony w dobre oświetlenie. Ponadto bar w pizzerii musi być estetyczny i schludny.

Piec – serce pizzerii

Kolejny ważny element wyposażenia pizzerii to piec. Najlepszy będzie ten opalany drewnem, dzięki któremu wypiek dodatkowo zyskuje na smaku i niesamowitym naturalnym aromacie. Tam, gdzie nie jest możliwe zamontowanie tradycyjnego pieca, montujemy piec elektryczny.

Meble restauracyjne – sofy, krzesła i stoliki

Kiedy mamy już bar i piec, pora na kolejne elementy wyposażenia pizzerii. Goście mogą usiąść i delektować się smakiem ulubionej pizzy siadając na wygodnej sofie lub krześle. Wybór zależy od charakteru pizzerii i stylu, jaki chcemy jej nadać. Kanapy będą lepsze w przypadku pizzerii w stylu loft, krzesła doskonale uzupełnią meble restauracyjne typowej włoskiej knajpki. Jeśli chodzi o stoliki, do pizzerii najlepsze będą te o mniejszych wymiarach. Świetnie spełnią swoją rolę, kiedy usiądą przy nich dwie osoby albo mała rodzina. Natomiast, gdy zajdzie potrzeba wygospodarowania większej ilości miejsc dla jednej grupy gości, będzie można je ze sobą połączyć.

Hokery i stoliki barowe

Sofy, krzesła i małe stoliki najlepiej umieścić w centrum pizzerii. Po jej bokach i przy oknach lepiej postawić wysokie hokery i stoliki barowe. Te meble restauracyjne będą idealne dla gości chcących wypić piwo, kawę lub herbatę czy zjeść coś na szybko np. w drodze z pracy do domu lub podczas przerwy obiadowej.

Meble restauracyjne na zewnątrz

Urządzając restaurację nie możemy zapomnieć również o meblach na zewnątrz. Musimy zaopatrzyć się w stoliki, krzesła i parasole do wystawienia przed lokalem. Alternatywą dla tradycyjnych krzeseł będą ławki. Regały do archiwum od Log-System. Możemy też zastanowić się nad oryginalnymi fotelami, które nadadzą restauracji charakteru i zaciekawią potencjalnych klientów przechodzących obok naszej gastronomii.

Jakie powinny być meble restauracyjne do pizzerii?

Najlepiej wybrać meble restauracyjne w optymistycznym, ale nie krzykliwym kolorze. Warto zastanowić się nad błękitem, zielenią, odcieniami beżu i brązu. Mile widziana jest również przyjazna tkanina np. obicia kanap. Ponadto meble restauracyjne do pizzerii powinny być łatwe w czyszczeniu i konserwacji.